استفاده از پولیش سنگ

استفاده از پولیش سنگ

پولیش سنگ در واقع به ماده ای اطلاق می شود که می تواند براقیت از دست رفته سنگ ها را به آن ها بازگرداند. امروزه سنگ ها کاربرد بسیار زیادی در منازل پیدا کرده اند و همین مساله موجب می شود افراد توجه ویژه ای به آن ها داشته باشند و برای براق و تمیز نگه داشتن این سنگ ها اقدامات بسیاری را انجام دهند. برخی از سنگ ها زمانی که چندین سال مورد استفاده قرار می گیرند درخشندگی و براق بودن اولیه خود را از دست می دهند که با استفاده از پولیش سنگ می توان این المان را به آن ها بازگرداند.

در خصوص استفاده از پولیش سنگ بهتر است این کار را به افرادی که در این زمینه دوره دیده و از تخصص کافی برخوردار هستند واگذار کنید تا هم براقیت سنگ بیشتر شود و هم حفره های میکروسکوپیک ایجاد شده بر روی سنگ به طور کامل از بین بروند و سنگ موجود در منزل زیبایی و درخشندگی اولیه خود را بازیابد و در برابر آب هم همچون سدی محکم عمل نماید.

گروه کفسابی ۲۰ می‌تواند این خدمات را با بالاترین کیفیت برای شما انجام دهد .

مراحل پولیش کاری

در خصوص انجام پولیش کاری و استفاده از پولیش سنگ ، در ابتدای امر باید کف محل مورد نظر به خوبی تمیز شود و هیچ مورد آلوده کننده ای اعم از گرد و غبار و آب و موارد دیگر وجود نداشته باشد و کف محل نیز باید کاملا خشک شده باشد.

پس از انجام این کار باید پولیش را با استفاده از یک تی حوله ای بر روی کف پخش نمود که البته در هر مرحله تنها باید چند متر را به وسیله پلیش پوشش داد تا خشک نشوند.

زمانی که کل کف محل مورد نظر با استفاده از پولیش پوشانده شد باید کمی صبر کرد و پس از آن دستگاه پولیش را به کار گرفت و مشغول سابزنی سطح پولیش زده شد.

پس از اینکه کار دستگاه به اتمام رسید و کل سطح ساب زده شد با استفاده از یک دستمال کف سطح مالیده می شود و در نهایت نتیجه ای رضایت بخش ایجاد خواهد شد که می تواند به زیبایی منزل و محل کار شما بیافزاید و درخشندگی سنگ به کار رفته نیز بیشتر شود.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.