تعمیرات ساختمان

ارائه خدمات تعمیر و بازسازی ساختمان شامل : نقاشی، لوله کشی،کابینت سازی، ایزوگام و قیر گونی،سنگ کاری و سرامیک کاری، کاشی کاری و موزاییک کاری و …

با تضمین کیفیت و قیمت مناسب

در کلیه نقاط تهران و کرج

لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان از جمله نکات بسیار مهم در ساختمان است که می بایست حتما به صورت کاملا اصولی و حرفه ای صورت گیرد ، در لوله کشی ساختمان ، حتما و حتما رعایت قوانین اصولی و درست لوله کشی ضروری است .

جالب است بدانید که ما با توجه به سابقه خود موارد بسیار متعددی را مشاهده کرده ایم که در آنها لوله کشی ساختمان به درستی انجام نشده بود و نهایتا منجر به یک فاجعه شد چرا که لوله کشی مجدد اولا آسایش و تمرکز ساکنین خانه را از حالت خود خارج می نماید ( به علت این که لوله کش ها دائم در خانه رفت و آمد دارند و محیط خانه یک محیط کاری می گردد.)

ثانیا لوله کشی برای بار دوم نیاز به عملیات تاسیساتی دارد که قطعا با تخریب و از بین رفتن زیبایی معماری خانه همراه بوده و بعضا نیز بار دوم لوله ها می بایست به صورت روکار استفاده شوند و زیبایی ساختمان به کلی دچار نقصان خواهد شد.

 • لوله کشی بر اساس قوانین درج شده در مقررات ملی ساختمان
 • لوله کشی با تکنیک های مجزا برای آب سرد و گرم
 • لوله کشی ساختمان با رعایت اصل افقی بودن لوله ها (بسیار مهم)
 • رعایت موارد جلوگیری از بازگشت آب در لوله ها
 • رعایت نکات مربوط به انقباض و انبساط لوله ها
 • رعایت موارد حفاظت کننده از ترک خوردن سرامیک توسط موج گرمایی درون لوله ها
 • رعایت اصل حفظ زیبایی معماری ساختمان در انجام لوله کشی

لوله کشی ساختمان خود را به ما بسپارید

کفسابی۲۰ در راستای انجام حرفه ای خدمات ساختمانی لوله کشی ساختمان ، تلاش در جهت استفاده بهینه از ماهرترین استادکاران در زمینه های حرفه ای خود را سرلوحه کار خود قرار داده است .

در این زمینه متذکر شدن این نکته ضروری است که ما بر انجام استاندارد ها با کم ترین هزینه ها تاکید ویژه ای داریم ، چرا که تجربه ما همواره گواه بر این مدعا بوده است که پایبندی به استانداردها ( از جمله استفاده از بهترین شیرآلات و تاسیسات بهداشتی ، رعایت مقررات ملی ساختمان و نشریه های تاسیساتی ) و هم چنین اصول مهم در لوله کشی ساختمان ( اعم از محافظت لوله ها از ضربه و حرارت و … و رعایت قواعد استاندارد در اتصال پمپ و … ) می تواند تا حدود قابل توجهی به کاهش هزینه ها منجر گردد و از دوباره کاری های آینده جلوگیری نماید.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان را میتوان یکی از هنرهای نقاشی دانست که نقاش آن در نگاه اول بدون داشتن ذوق هنری به نظر برسد و این طرز فکر را از روی ظاهر فرد نقاش قضاوت می شود، در صورتی که او فردی کاملا با احساس بوده و تمامی رنگها را به خوبی می شناسد و با آنها زندگی کرده است.

نقاشی ساختمان جزو زیباترین کارها در خدمات ساختمانی است که خود دنیای متفاوتی دارد.به طور مثال کلیه خدمات و کارهای نقاشی ساختمان، مانند : نقاشی رنگ پلاستیک، نقاشی رنگ روغن، نقاشی رنگ اکریلیک یا نقاشی روی دیوار و سقف گچی، نقاشی خانه های قدیمی، نوساز و غیره هر کدام دارای ویژگی های مختص به خود هستند و همچنین نقاش با تمام تجریه خود باید به ریزه کاری ها دقت نماید تا در نهایت بهترین کار خود را به مشتریان خود ارائه کند.

نکته مهم اینجاست که پیدا کردن نقاش ساختمان در تهران و کرج که تمامی این ویژگی ها را داشته باشد و فردی کاملا حرفه ای باشد و در عین حال کاری با کیفیت و ارزان تحویل شما دهید کار مشکلی می باشد.

افرادی که دست به نقاشی ساختمان می زنند سه دسته هستند:

دسته اول افرادی هستند که یک ساختمان تازه ساخت را تحویل گرفته و خانه نوساز است و چون دیوارها گچی هستند دست به رنگ آمیزی ساختمان نوساز خود میکنند.

دسته دوم افرادی هستند که از نیاز به تنوع داشته و میخواهند دیوارها و سقت منزل خود را نقاشی کنند یا کسانی که خانه خود را تعمیر کرده و نیاز به نقاشی ساختمان مجدد دارند.

و دسته سوم افرادی هستند که همسایه آنها اقدام به نقاشی ساختمان محل زندگی یا دفتر محل کار خود می نمایند. که معمولا این دسته افراد را در اطراف خود دیده ایم که بعد مشاهده این اتفاق آنها نیز به فکر نقاشی ساختمان محل زندگی یا محل کار خود می کنند.

اما چرا این بیشتر افراد نقاشی ساختمان را به عنوان تنوع در زندگی خود انتخاب میکنند؟جواب بسیار ساده است، چون نقاشی یا رنگ آمیزی ساختمان یکی کم هزینه ترین، راحت ترین، سریع ترین و چشم گیرترین روش ها برای تغییر در محل زندگی و یا محل کار می باشد.

ایزوگام و غیر گونی

ایزوگام نام بازرگانی عایق ضدآب برای پوشش بام، استخر، دیوارها و کاربردهای مشابه است.
ایزوگام عایقی است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به‌کارگیری می‌شود و از لایه‌های مختلفی شامل تیشو و قیرهای طبیعی و صنعتی ساخته می‌شود.

نصب ایزوگام برای عایق‌کاری بام سریع و با دوام است و قیمت نصب ایزوگام نیز در مقایسه با روش‌های دیگر نسبتا ارزان و قابل قبول است.

در گذشته، عایق‌بندی رطوبتی بیشتر با استفاده از قیرگونی به انجام می‌رسیده است ولی مزایای ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی سبب شده تا استفاده از این روش‌ها رو به کاهش برود.

کابینت

دکوراسیون داخلی خانه، نقش موثری در جذابیت منزل شما دارد و جلوه‌ی آن را در نظر بیننده دو چندان می‌سازد. پرکاربردترین و البته جذاب‌ترین قسمت هر خانه‌ای که تاثیر عمده‌ بر زیبایی دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ها، مهم‌ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه نمی‌توان سهل‌انگار بود و دقت کافی به خرج نداد.

استفاده از کابینت‌ها و انواع مختلف آن، تاریخچه‌ای دور و دراز در زندگی بشر دارد. محفظه‌های گنجه‌مانند، که از چوب ساخته می‌شدند و با طراحی‌های زیبا، جذاب و خواستنی‌تر هم می‌شدند، از قدیمی‌ترین اشکال کابینت در ایران بوده‌اند. اما استفاده رایج از کابینت، به این شکلی که امروزه با آن آشنا هستیم، از ده بیستم قرن میلادی، در اروپا آغاز شد! در گذشته، عمدتا کابینت‌ها را از جنس چوب یا فلز می‌ساختند، اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ساخت متریال جدید، انواع متنوع‌تری از مدل‌های کابینت آشپزخانه تولید و ساخته می‌شود.

سنگ کاری

سنگ کاری عبارت است از قرار دادن سنگ در قسمت هایی از ساختمان که به هر دلیل خواستار زیبایی و محکم شدن آن هستیم.

زدن سنگ در ساختمان باعث زیبایی و لوکس بودن و عایق گرما و سرما خواهد بود

انواع سنگ های ساختمانی

رایج ترین سنگ های ساختمانی که در ساختمان استفاده میشوند عبارت اند از

 • سنگ گرانیت
 • سنگ مرمرها
 • مرمریت
 • تراورتن
 • شبه گرانیت ها
 • دهبید
 • صلصالی
 • گوهره
 • آباده
 • حرصین

میتوان گفت که سنگ یکی از پرمصرف ترین مصالح استفاده شده در صنعت ساختمان سازی است و انسان های اولیه نیز از سنگ به عنوان سرپناه برای خود استفاده میکردند

انواع خدمات سنگکاری :

سنگ کاری نمای ساختمان که انواع مختلفی دارد و به نوع رومی گرانیتی و نمای ترکیبی تقسیم میشود

 • سنگ کاری دیوار های ساختمان
 • سنگ کاری راه پله ساختمان
 • طراحی داخلی ساختمان و سنگ کاری نمای داخلی ساختمان
 • سنگ کاری وردی حیاط ها و ورودی ویلاها که به صورت لوکس انجام میشود
0/5 ( 0 نظر )
5/5 ( 1 نظر )