عملیات کفسابی

کفسابی عملیاتی که موجب می شود لایه ای از روی سطح سنگ هایی که در کف ساختمان فرش شده اند برداشته شود. اغلب افراد گمان می کنند عملیات کفسابی الزاما باید به وسیله دستگاه هایی خاص انجام شود و تنها در مورد سطوحی که دارای سنگ مرمر و سرامیکی است به کار می رود.

استفاده از کفسابی در کلیه سطوح اداری و تجاری و فروشگاهی و حتی محیط های مسکونی کاربرد دارد و تاثیر بسیار زیادی بر روی بازتاب نور دارد.

گاهی پیش می آید که افراد از سطوح سنگی که در کف ساختمان و یا محیط کار آن ها به کار رفته احساس خستگی می کنند و تمایل دارند تغییراتی را بر روی آن به وجود بیاورند. کفسابی به عنوان یکی از روش هایی به شمار می رود که هزینه کمی دربرداشته و به راحتی می تواند هدف مورد نظر را حاصل نماید.

کاربردهای عملیات کفسابی

سنگ هایی که در کف به کار رفته با استفاده از عملیات کفسابی قابلیت نو شدن و تمیزی را پیدا خواهد کرد و می تواند همچون روز اول درخشنده باشد و هزینه کمتری را برای افراد درپی داشته باشد. انجام عملیات کفسابی موحب می شود تا تمام کثیفی ها و مواد زائدی که در طول سال ها بر روی سنگ ایجاد شده از بین برود و حفره هایی که ممکن است بر روی سطح ایجاد شده باشد پر شده و سنگ چهره ای جذاب و شفاف را پیدا کند. زمانی که عملیات کفسابی به طور کامل و بی عیب و نقص انجام شود در واقع می توان گفت سطح مورد نظر تعویض شده است و همه چیز حالت نویی پیدا کرده است. کفسابی موجب می شود تا طول عمر و استحکام سنگ های به کار رفته در کف بیشتر شده و سنگ ها مدت زمان بیشتری درخشندگی و تمیزی خود را داشته باشند. این مساله می تواند در ایجاد چهره ای زیبا و جذاب در ساختمان نیز تاثیرگذار باشد و براقیتی چشمگیر را در کف ساختمان ایجاد کند.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.