دستگاه های سابزنی

دستگاه های سابزنی به چهار دسته کلی تقسیم می شوند که عبارتند از دستگاه های کفسابی سه فاز، دستگاه های ساب زنی و کفسابی تک فاز، دستگاه های ساب پله ها و دستگاه های ساب دستی . هر کدام از این دستگاه ها قابلیت مخصوص به خود را دارند و در مکان مناسبی مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند بهترین کارایی را داشته باشند.

دستگاه های سابزنی

دستگاه های سابزنی سه فاز

دستگاه های کفسابی سه فاز اغلب در مناطقی به کار گرفته می شوند که در آنجا برق سه فاز به خوبی در جریان است و می توان قدرت بالاتری را در زمینه سابزنی به کار گرفت. از دستگاه های کفسابی و ساب زنی سه فاز اغلب در خصوص راحتی در برش و پرداخت سنگ های به کار رفته و کفسابی محل مورد نظر و سرعت بیشتر در زمینه انجام کار و ارتقای کیفیت کار کفسابی و ساب زنی استفاده می شود و می توانند بهترین نتیجه را برای مشتریان فراهم کنند.

دستگاه های سابزنی تک فاز

دستگاه های کفسابی تک فاز به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از برق معمولی می توانند به راحتی کارایی داشته باشند و از قدرت پایین تری در مقایسه با دستگاه های سه فاز برخوردار هستند.

دستگاه سابزنی پله

در خصوص دستگاه سابزنی پله ها نیز باید بگوییم تنها در زمینه کفسابی و ساب زنی پله های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و از دو میله چرخشی که به صورت ثابت در قسمت پشتی آن قرار گرفته می توانند در پله ها عملیات ساب زنی را انجام دهند.

در واقع باید بگوئیم دستگاه ساب زنی پله همان دستگاه تک فاز است که در اندازه های کوچکی طراحی شده است.

دستگاه سابزنی دستی

از دستگاه سابزنی دستی نیز در زمینه کفسابی و ساب زنی کناره دیوارها و چهارچوب و دیوارهایی که از سنگ در آن ها استفاده شده کارایی دارند و می توانند بهترین کیفیت و نتیجه را در اختیار مشتریان و کارفرمایان قرار دهند.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.