اسکرابر RA55 B40

بررسی تخصصی دستگاه اسکرابر RA55 B40

یکی دیگر از دستگاه هایی که در عملیات کفسابی بسیار مورد توجه قرار دارد و می تواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد دستگاه اسکرابر RA55 B40 است.

این دستگاه یکی از انواع بدون سرنشین است و در فضاهایی که دارای عرض کم و باریکی هستند بهترین عملکرد را به نمایش می گذارد و می توان از آن در خصوص فضاهایی که دسترسی به آن ها سخت و مشکل است به راحتی عملیات کفسابی را انجام دهد.

کفساب اسکرابر RA55 B40

ویژگی های دستگاه اسکرابر RA55 B40

یکی از ویژگی های مهمی که دستگاه اسکرابر RA55 B40 دارد این است که پس از یک بار شارژ شدن کامل می تواند به مدت ۲ ساعت بدون هیچ وقفه ای به کار خود ادامه دهد و همین مسئله موجب شده تا مورد توجه قرار بگیرد و مراکزی که در کار کفسابی فعالیت دارند

از آن بیشترین استفاده را داشته باشند.

البته این دستگاه کفسابی از قابلیت ها و ویژگی های مهم دیگری نیز برخوردار است که موجب می شود در انجام عملیات کفسابی بهترین کارایی را داشته باشد و هر کدام از این قابلیت ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند و موجب می شوند دستگاه اسکرابر RA55 B40 در این امر بیشترین کارایی را داشته باشد.

در هر ساختمانی فضاهایی هستند که نیاز به کفسابی در آن ها احساس می شود اما نیروی انسانی قابلیت دسترسی به آن را نداشته و همین مسئله موجب می شود تا ضرورت استفاده از دستگاه اسکرابر RA55 B40  بیش از هر زمان دیگری احساس شود.

دستگاه اسکرابر RA55 B40

سنگ هایی که با استفاده از این دستگاه کفسابی می شوند مدت طولانی تری براق و شفاف خواهند ماند و افراد در مدت کوتاهی به استفاده از این دستگاه کفسابی نیاز نخواهند داشت و می توانند مدت زمان بیشتری سنگ های براق و جذاب را در کف ساختمان خود مشاهده کنند. این مسئله در ایجاد فضایی جذاب و لوکس در ساختمان نیز بی تاثیر نخواهد بود و کلیه سنگ هایی که قابلیت دسترسی به آن ها کم است نیز می توانند تمیز و درخشان باقی بمانند.

دستگاه کفساب اسکرابر RA55 B40

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.