کفسابی سرامیک

یکی از سنگ هایی که در اغلب خانه های امروزی به کار رفته سرامیک می باشد. برخی عقیده دارند سرامیک جزئی از سنگ به شمار نمی رود و آن را نوعی بتن به حساب می آورند . باید بگوییم این باور اشتباهی است که اغلب افراد دارند و سرامیک را به عنوان یک سنگ محسوب نمی کنند. سرامیک جزء سنگ است و عملیات کفسابی سرامیک نیز در خصوص آن انجام می شود اما اصول و قواعد خاص خود را دارد و باید نسبت به آن توجه ویژه ای شود.

کفسابی سرامیک

روش کفسابی سرامیک

در زمینه کفسابی سرامیک تنها استادکار است که می تواند عملیات کفسابی را انجام دهد، زیرا بروز کوچکترین اشتباه منجر به از بین رفتن صیقل سرامیک خواهد شد.

زمانی که صیقل سرامیک از بین برود خطای جبران ناپذیری ایجاد خواهد شد و کارفرما متضرر خواهد شد.

در هر صورت اگر خطای کوچکی ایجاد شود و صیقل سرامیک حذف شود تنها راهی که برای جبران وجود دارد عوض کردن سرامیک است که این مساله موجب می شود هم مدت طمان بنایی بیشتر شود و هم هزینه بسیاری را در بر خواهد داشت و در نتیجه ضرر زیادی متوجه کارفرما خواهد شد.

به همین دلیل است که گفته می شود تنها استادکار است که می تواند کفسابی سرامیک را انجام دهد.

در زمینه کفسابی سرامیک تنها باید عملیات شستشو انجام شود تا کلیه آلودگی ها و چرک ها و چربی ها و دیگر مواد آلاینده ای که بر روی سرامیک وجود دارد از بین برود و برای این کار معمولا دو مرحله کفسابی صورت می گیرد و هزینه آن نیز بسیار کمتر خواهد بود.

کفسابی سرامیک چنانچه به توجه به اصول و قواعد آن انجام شود می تواند بهترین نتیجه را دربرداشته باشد و سرامیک های به کار رفته در محل مورد نظر براقیت و درخشندگی خاصی را داشته باشند و انعکاس نور نیز در این فضا بیشتر خواهد بود که در درخشندگی فضا تاثیر بیشتری خواهد داشت.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.