دستگاه های کفسابی 1000-rx-top

دستگاه های کفسابی اکسپاندر RX 1000 Top

این مدل از دستگاه های کفسابی به عنوان تنها دستگاهی شناخته می شود که از ۶ دیسک ساب زننده غیر خطی در خصوص آن استفاده شده است و وجود این نوع دیسک موجب می شود گردش دستگاه بر روی سطح مورد نظر به صورت کامل و بدون ایراد انجام شود و دستگاه متوازن خواهد بود و می تواند بهترین کارایی را از خود نشان دهد.

این مدل از دستگاه های کفساب برای استفاده در زمینه سابیدن سنگ و انجام عملیات پولیش بر روی سطح و ایجاد سطحی یکنواخت در خصوص کفی های مختلف همچون موزاییک و بتن و گرانیت و موارد دیگر به کار گرفته می شود.

دستگاه کفسابی اکسپاندر اغلب برای ایجاده آمادگی در سطوح مختلف به کار می رود.

سابی که برای شستشو به کار می رود به این شکل است که از سه عدد سیم فرچه و یا لقمه در بخش زیرین دستگاه استفاده می شود و می تواند کلیه کثیفی ها و لکه های به جا مانده از زمان فرش کردن سنگ ها را از بین ببرد و سطح سنگ را به شکل یکدستی به نمایش خواهد گذاشت.

دستگاه های کفسابی 1000-rx-top

دستگاه های کفسابی اسکرابر Ra341

این دستگاه کفسابی توسط کشور سوئیس تولید شده است و یکی از دستگاه های کفسابی می باشد که می تواند در عملیات کفسابی بهترین کارایی را داشته باشد و امکانات بسیاری را در اختیار کفساب قرار می دهد و موجب افزایش کیفیت کار ارائه شده خواهد شد. استفاده از این دستگاه کفسابی موجب می شود تا فردی که عملیات کفسابی را انجام می دهد به راحتی بتواند به تمام گوشه ها و زوایای دیوارها دست پیدا کرده و عملیات کفسابی در خصوص آن ها نیز به صورت کامل و اصولی انجام شود. این دستگاه دارای آلودگی صوتی بسیار کمی است و همین مسئله یکی از مهم ترین مواردی است که موجب می شود افراد بسیاری نسبت به استفاده از این دستگاه کفسابی علاقه نشان دهند.

دستگاه های کفسابی ra-341

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.