تمیز کردن سرویس بهداشتی

چنانچه از ترفندهای کاربردی به جز کفسابی ، برای تمیز کردن سرویس بهداشتی بهره ببرید می توانید به نتیجه ی بهتری دست پیدا کنید.

قصد داریم در این مطلب راه هایی برای تمیز کردن کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی در اختیارتان قرار دهیم.

هر شخصی ممکن است که تا کنون حداقل یک بار حمام و دستشویی را تمیز کرده باشد و متوجه شده است که این کار به چه اندازه سخت ومشکل می باشد. زیرا لکه های سیاه و کدری که بر روی کاشی ها و سرامیک های سرویس بهداشتی به وجود می آید به راحتی از بین نمی رود.

به همین دلیل تولیدکنندگان محصولاتی را وارد باز کرده اند که می تواند برای تمیز کردن سرویس بهداشتی کمک زیادی به شما کند.

ولی علاوه بر این نوع محصولات ایده هایی نیز وجود دارد که می توان از آن برای تمیز کردن کاشی و سرامیک موجود در این قسمت استفاده کرد.

شستشو و تمیز کردن سرویس بهداشتی

بهترین روش خانگی برای تمیز کردن سرویس بهداشتی

تمام افراد در طول عمر خود حداقل یک مرتبه نوشابه سیاه را مصرف کرده و گازی که در این نوشابه ها وجود دارد را تجربه کرده اند. ولی باید بدانید که از این نوشیدنی دوست داشتنی می توان در تمیز کردن سرویس بهداشتی از آن استفاده کرد.

شما می توانید برای تمیز کردن سرویس بهداشتی منزل تان مقداری از نوشابه سیاه را درون کاسه و بر روی دیواره ها بریزید و سپس به طرف لکه ها هدایت کنید. بگذارید که به مدت یک ساعت به همان حالت بماند. اسیدی که در نوشابه وجود دارد باعث می شود که لکه ها تمیز شوند. اگر می خواهید که سرویس بهداشتی تان تمیزتر شود باید بگذارید تا نوشابه در طول شب بر روی لکه ها بماند.

در صورت تمایل می توانید با استفاده از برس توالت را تمیز کنید. در صورتی که لکه های سرسخت زیادی هنوز وجود دارد باید آن ها را با کمک برس از بین ببرید. پس از این کار سیفون را بکشید، با این کار لکه های آهکی که درون کاسه وجود دارد با فسفریک اسید نوشابه حل می شوند.

بعد از این که کارتان به اتمام رسید و همچنان لکه ای وجود داشت می توانید از پاک کننده های معمولی که برای توالت هستند استفاده کنید. این را بدانید با این که نوشابه می تواند لکه های موجود بر روی کاسه توالت را از بین ببرد ولی به عنوان یک ماده پاک کننده تاثیر گذارد نیست. شکری که در نوشابه وجود دارد باعث از بین رفتن کاسه توالت شده و محیط را برای رشد باکتری ها فرهم می سازد.

نظافت و تمیز کردن سرویس بهداشتی

تهیه شده در گروه تحریریه کفسابی ۲۰

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.