فواید کفسابی

کفسابی همچون بسیاری از خدمات نظافتی فوایدی دارد که موجب می شود افراد جهت تمیز کردن و سنگ و سرامیک به کار رفته در کف منزل به سراغ مراکز ارائه دهنده ی خدمات کفسابی بروند. مهمترین فواید کفسابی عبارتند از :

  • حذف تمام پوسیدگی ها و از بین رفتگی های سنگ و تازه شدن سنگ کهنه و قدیمی و حالت نو پیدا کردن.
  • از بین رفتن کلیه رگه های موجود بر روی سنگ و پر کردن کلیه منافذی که در سطح سنگ وجود دارد.
  • ایجاد براقیت و شفافیت در خصوص سنگ های مات
  • از بین بردن سوختگی ها و سوراخ هایی که بر روی سطح سنگ در اثر استفاده از اسید و یا جوهر نمک ایجاد شده است.

اشتباهات در کفسابی

گاهی افراد بدون اطلاع از مضراتی که اسید و جوهرنمک دارد اقدام به استفاده از این مواد شیمیایی برای تمیز کردن سنگ دارند ، این مسئله یکی از اشتباهات رایجی است که اغلب افراد آن را انجام می دهند و موجب ایجاد سوراخ های سرسوزنی در سطح سنگ می شوند.

استفاده از اسید و جوهر نمک موجب می شود تا سنگ براقیت و شفافیت اولیه ی خود را از دست داده و به سنگی سیاه و مات تبدیل شود.

علت انجام این اشتباه عدم آگاهی افراد از ضدسنگ بودن اسید و جوهرنمک است.

اما دلیل دیگری نیز در این بین وجود دارد که عدم آگاهی و شناخت افراد از کار کفسابی است.

در حال حاضر در عملیات ساختمانی پس از کارگذاری سنگ بر روی زمین عملیات کفسابی به عنوان یک امر ضروری انجام می شود و افراد بسیاری انجام این کار را یک امر ضروری به شمار می آورند.

یکی از دلایلی که موجب می شود کار کفسابی و سنگسابی به عنوان یک ضرورت در خرید و ساختمان سازی معرفی شود ایجاد ظاهری لوکس و زیبا بر روی سنگ های به کار رفته در ساختمان است.

زمانی که امر کفسابی صورت می گیرد کلیه منافذ و درزهایی که بر روی سنگ وجود دارد پر شده و نمای زیبایی از سنگ به نمایش گذاشته خواهد شد.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.