کفشویی

کفشویی یا همان فرچه ساب عملیاتی می باشد که در آن به جای استفاده از لقمه سنگ ها، فرچه های نرم و مخصوص متناسب با کار مورد استفاده قرار می گیرد و به دستگاه کفسابی متصل می شود که توسط آن می توان تمام کف ساختمان را شستشو داد.

عملیات کفشویی را می توان برای تمامی کف ها مانند بتن، اپوکسی، سنگ، پارکت و غیره انجام داد.

معمولا خدمات کفشویی برای سرامیک نسبت به سایر کف ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که بر روی سرامیک نمی توان عمل کفسابی و سابزنی را انجام داد.

بهترین زمان برای انجام خدمات کفشویی به جای کفسابی هنگامی است که بر روی سطح کف، جرم و آلودگی کمی وجود داشته باشد و زمان کافی برای عملیات کفسابی نداشته باشیم و از عهده قیمت کفسابی بر نیاییم.

خدمات کفشویی

تفاوت کفشویی و کفسابی

کفساب در زمان انجام عملیات کفسابی، با استفاده از دستگاه ها و لقمه سنگ ها به لایه برداری سنگ به اندازه ۲ الی ۴ میلی متر می پردازد. این کار به منظور همتراز کردن سطح سنگ و از بین بردن جرم های تثبیت شده بر روی سنگ می باشد.

پس از انجام این کار شکاف هایی بر روی کف آشکار می شود که به وسیله بتونه آن ها را پر می کنند. در خدمات کفسابی همه جرم ها و مصالح موجود بر روی کف که با روش های معمولی قابل برطرف نمی باشند می توان با کفسابی از بین برد و سنگ را براق و درخشان کرد.

در حقیقت عملیات کفشویی تنها برای تمیز و درخشان کردن سطوح سنگ کف می باشد و در آن لایه برداری سنگ و بتونه کاری صورت نمی گیرد، در نتیجه در افزایش عمر سنگ تاثیری نخواهد داشت.

هزینه انجام خدمات کف شویی در مقایسه با عملیات کفسابی بسیار کمتر می باشد. چرا که تعداد مراحل و زمان انجام آن نسبت به کفسابی کمتر است.

بهتر است عمل کفشویی را در دوره های زمانی مشخص انجام دهید تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنید. توصیه می شود قبل از انجام کفشویی یک بار از خدمات کفسابی برای رفع ایرادات سنگ کف ساختمان استفاده شود تا کار برای انجام کف شویی در زمان های بعدی راحت تر شود.

شرکت خدمات کفشویی

0/5 ( 0 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.