دستگاه کفساب ufo

کفسابی و پولیش زنی پلانتاری دستی موجب می شود تا کلیه قسمت هایی که در بالای کانتر آشپزخانه و پله ها و لبه ها و مکان هایی که به علت باریکی بسیار غیر قابل دسترسی هستند و همچنین کلیه سطوح کوچک کفسابی شوند و عملیات پولیش سنگ به سادگی در خصوص آن ها انجام گردد. دستگاه کفساب UFO دارای موتور پرقدرتی بوده و پلانتاری چرخشی در آن به کار رفته که موجب می شود کار با این دستگاه به سادگی صورت بگیرد.

مزایای کفساب UFO :

قدرت بالا و قابلیت بالانس منحصر بفردی که در دستگاه کفساب UFO وجود دارد موجب شده در مقایسه با دگر دستگاه های کفسابی متمایز باشد. سرعتی که در زمینه سمباده کشی باید وجود داشته باشد تست شده است تا این دستگاه بتواند با استحکام بیشتری در عملیات کفسابی و پولیش زنی عمل کند و الماس های چرخشی سه گانه ای که در این دستگاه وجود دارد موجب شده تا دستگاه کفسابی UFO یکی از گزینه های فوق العاده جهت انجام کار کفسابی شناخته شود.

موارد استفاده دستگاه کفساب ufo :

در خصوص دستگاه کفساب UFO از لوازم جانبی ای استفاده شده است که موجب می شود

به عنوان یک دستگاه سطح عمل نماید و پله ها را به خوبی صیقل دهد و در خصوص سطوحی که از سنگ مرمر و سنگ های دیگر و یا حتی بتن استفاده شده عملیات سنگسابی و پولیش به سادگی صورت بگیرد.

با استفاده از این دستگاه کفسابی می توان بسیاری از سطوح را که دسترسی به آن ها کمی سخت و مشکل است به سادگی کفسابی نموده و در نهایت از مواد پولیش مناسب برای ایجاد درخشش و صیقلی شدن آن ها استفاده کرد.

در حال حاضربسیاری از مراکزی که در امر کفسابی فعالیت می کنند این دستگاه کفسابی را در اختیار داشته و در محل های مناسبی از آن ها استفاده می کنند.

به کارگیری از دستگاه کفساب UFO موجب می شود فضای بالای کانتر نیز درخشش و جذابیت خاصی را پیدا کند و این مسئله در بهتر دیده شدن آشپزخانه نیز تاثیرگذار خواهد بود.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.