کفسابی مغازه

کفسابی مغازه را برای جلب توجه مشتریان جدی بگیرید!

یکی از اموری است که اخیرا در بین مغازه داران به عنوان یکی از فاکتورهای اصلی برای زیبایی و جلب مشتری رونق گرفته است به طوری که همگی می خواهند از این فاکتور برای جلب هر چه بهتر مشتری استفاده کنند .

این افراد عموما افرادی هستند که از طرح کف ، نا همواری آن و یا نامناسب بودن کف مغازه ی خود به ستوه آماده اند و یا کف مغازه آن ها ساختار و رنگ اصلی خود را از دست داده است .

این افراد به عنوان اولین گزینه پیش رو کفسابی را انتخاب می کنند تا بتوانند رنگ و لعابی تازه به کف مغازه ی خود بدهند و آن را از این بد نمایی بیرون بیاورند .

کفسابی مغازه چگونه انجام می شود؟

کفسابی مغازه چیست؟ چه فاکتور هایی را باید در کفسابی رعایت کرد؟ اصلا چه مغازه هایی نیازمند کفسابی هستند ؟
این ها سوالاتی هستند که با مطالعه ی این متن به پاسخ آن ها خواهید رسید پس با ما همراه باشید
کفاسبی مغازه برای چه محیط هایی مناسب است؟
در ذهن خود دو مغازه را در یک خیابان تصور کنید که دارای اجناسی مشترک و قیمت مساوی هستند . اما یکی از آن ها دارای نمایی زیبا و کفی مرتب و یک دست با رایحه و دکوراسیونی منظم است . و دیگری هم دارای کفی ناهموار و بد ترکیب است و هیچ اثری از دکوراسیون منظم در آن وجود ندارد . شما کدام را انتخاب می کنید ؟ مسلما جواب اکثریت شما گزینه ی اول است.


دقیقا بر اساس همین دلایل است که اغلب مغازه داران ترجیح می دهند تا سرو سامانی به مغازه ی خود بدهند . اولین گزینه برای سر و سامان دادن به مغازه و بیرون آوردن از این شرایط ؛ کفسابی و زیبا کردن کف آن می باشد کفسابی بیشتر مناسب مغازه هایی است که کف آن ها ساختار خود را از دست داده و شکلی ناهمواره پیدا کرده اند .

در این موضوع اهمیت ندارد که جنس کف شما چیست چرا که اغلب کف ها را می توان با این روش زیبا کرد . حتی کف های سرامیکی و کاشی هم در طول زمان ممکن است در اثر برخورد ضربات فیزیکی و… دچار آسیب و فرو رفتگی شوند.

از این رو است که کفسابی مغازه بهترین گزینه به حساب می آید زیرا هم ارزان تر است و هم ماندگار تر است . علاوه بر این می توان آن را زمان کمتری انجام داد.

حال که تا این جا به اهمیت کفسابی مغازه و نقش آن در جذب مشتری و افزایش فروش پی برده اید یقینا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اینکه کفسابی چیست به دست آورید. اما واقعا کفاسبی مغازه چیست؟


کفاسبی در اصل فرایندی است که در آن کف یک مغازه به وسیله ی دستگاه ها و وسایل مخصوص ساییده می شود و سطح آن هموار و درخشان می شود و همین امر سبب می شود تا از لحاظ زیبایی بسیار مورد توجه مشتریان قرار گیرد و سبب افزایش مشتری و فروش مغازه شود .

مسلما مهم ترین فاکتور در دنیای رقابتی امروز جذب بیشتر مشتری است و فاکتور می تواند در کفسابی مغازه ها کمک شایانی نماید.

بسیاری از افرادی که هزینه سرامیک کاری مغازه های خود را ندارد ترجیح می دهند تا از طریق کفسابی به ویژه کفسابی با لقمه های ایتالیایی و نیز فرایند هایی نظیر پولیش کردن و … کف مغازه ی خود را صاف و درخشان نمایند .
کفسابی مناسب مغازه هایی است که سطح کف آن ها ناهموار بوده و یا دارای لکه و جای ضربه می باشد . این کفسابی که به وسیله ی دستگاه های مختلف انجام می شود سطح زیرین را از بین می برد و با صاف و یک دست کردن آن سبب می شود تا آماده ی پذیرش لایه های جدید تر شود.

هم اکنون برای دریافت قیمت کفسابی مغازه با گروه کفسازی۲۰ تماس حاصل فرمایید.

4.7/5 ( 3 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.