کفسابی ارزان

کفسابی ارزان در واقع همان عمل کفشویی است که تنها تفاوت آن استفاده از یک فرچه نرم و مخصوص بجای لقمه سنگ های زبر می باشد که بر روی دستگاه کفسابی نصب می شود و توسط آن تمامی جرم ها و کثیفی کف به راحتی از بین می رود. کفشویی و کفسابی ارزان

تفاوت کفسابی تضمینی با کفسابی ارزان

اصلاح کفسابی ارزان همانطور که گفته شد در حقیقت به عملیات کفشویی می گویند که نسبت به عملیات کفسابی تخصصی و تضمینی از خدمات و هزینه بسیار کمتری برخوردار است و در انجام آن از لقمه سنگ های مخصوص و مرتبط با کف به کار برده می شود.

در حالی که در خدمات کفسابی تخصصی، سنگ توسط افراد متخصص سابیده و لایه برداری انجام شده و صیقل داده می شود که در نهایت سنگ به بهترین حالت خود می رسد.

در کفسابی تضمینی، سنگ هایی که در اثر نشست ساختمان و یا سایر عوامل از حالت یک دستی و تراز خارج شده اند، با انجام عملیات سابزنی کاملا بازسازی و هموار می شوند و با استفاده از بتونه های مخصوص درزهای میان سنگ ها را کاملا می پوشانند تا از نفوذ جرم به داخل سنگ جلوگیری شود.

در حالی که خدمات کفشویی تنها برای تمیز کردن سطح سنگ از آلودگی و جرم ها می باشد و سایر عملیات در کفشویی قابل اجرا نمی باشد. بهتر است عملیات کفشویی را در مواقعی که احتیاجی به لایه برداری سنگ ندارید و تنها نیاز به تمیز کردن سطح سنگ در دوره های زمانی منظم در نظر دارید، استفاده کنید. ولی اگر می خواهید سنگ کف را به مدت طولانی و همیشگی تمیز نگه دارید و عمر آن نیز افزایش یابد، باید از عملیات کفسابی استفاده کرد.

نکته مهم

گاهی اوقات افراد سودجو برای دریافت مبلغ بیشتر، از اصلاح کفسابی ارزان برای خدمات کفشویی استفاده می کنند. به این صورت که تنها به اسم کفسابی عملیات کفشویی را انجام می دهند در حالی که کفشویی بسیار راحت تر از کفسابی می باشد و هزینه انجام آن نیز بسیار کمتر از کفسابی است.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.