واترجت

یکی از مهمترین ابزارهای مدرنی که در زمینه نظافت صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب در امر نماشویی و نظافت شیشه های موجود در ارتفاع بالا به کار برده می شود واترجت ها می باشند.

این دستگاه های مکانیزه مدرن می توانند آب را با فشار بسیار زیادی پمپاژ کرده و آلودگی های موجود بر روی سطوح مختلف را به راحتی از بین ببرند.

این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند با در نظر گرفتن محدوده فشارکاری کمتر از ۲۰۰ مرتبه قابلیت استفاده را در زمینه انجام شستشوی نمای ساختمان دارا می باشند.

واترجت

دستگاه های واترجت دارای طراحی ویژه ای هستند اما نکته مهمی که موجب توجه به این دستگاه های نظافت صنعتی می شود نازل ها و لنس های مختلفی می باشد که در کنار آن ها وجود دارد.

علاوه براین می توانند مواد شوینده را به گونه های مختلفی بر سطح مورد نظر بپاشند و همین مساله موجب می شود به عنوان یک دستگاه کاملا کاربردی معرفی شوند.

زمانی که نازل درستی برای این دستگاه در نظر گرفته شود لنسی که دارای طول مناسبی است این امکان را خواهد داشت تا کار شستشوی نما و شیشه های ساختمان را با امنیت بالا از زمین تحت کنترل داشته باشد و موجب دست یابی به نتیجه دلخواه افراد گردد.

دلایل استفاده از واترجت

واترجت ها می تواند با فشار و قدرت بالای خود کلیه آلودگی های عمیقی که بر روی سطوح به وجود آمده را با سرعت بسیار زیاد و به راحتی تمیز کرده و آن ها را از بین ببرند، همین مساله موجب می شود به عنوان یک دستگاه کاربردی در نظافت شناخته شوند.

به همین دلیل می توان میزان فشاری که آب دارد و سرعت آن را برای انجام عملیات شستشو انتخاب کرد که این مساله می تواند تاثیر بسزایی در زمان و کیفیت کار انجام شده داشته باشد.

همین مسایل موجب می شود تا راندمان کاری افزایش چشمگیری داشته باشد و سطوح مختلف با آلودگی های متنوع خود به راحتی پاک شوند و کاربران می توانند با انتخاب فشار مناسب برای این تجهیزات نظافتی نتیجه دلخواه خود را به دست بیاورند.

5/5 ( 2 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.