ساب سنگ

ساب سنگ یا به اصطلاح دیگر همان سنگسابی جزئی از خدمات کفسابی محسوب می شود که تفاوت آن در جنس کف مورد نظر برای عملیات کفسابی می باشد. به این منظور که عملیات ساب سنگ تنها برای انواع سنگ ها مانند مرمریت ، دهبید ، گرانیت ، تراورتن و غیره قابل انجام است. در حالی که عملیات کفسابی برای همه نوع کف اعم از موزاییک، چوب، بتن، گرانیت و … قابل اجرا می باشد.

در عملیات سنگسابی با استفاده از دستگاه های مخصوص کفسابی و لقمه سنگ ها در حدود ۲ الی ۴ میلی متر از سطح سنگ را می سابند تا تمامی ناهمواری ها و ایرادات سنگ رفع شود.

علاوه بر این تا حدودی جرم و آلودگی های موجود بر روی سنگ نیز از بین می رود.

ساب سنگ نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارد و هر کسی از عهده انجام آن بر نمی آید. زیرا این سنگ ها از حساسیت بسیاری برخوردار هستند و ممکن است با کوچکترین بی دقتی و اشتباه خسارت زیادی به سنگ وارد شود و آن را تخریب کند و به همین دلیل باید از افراد با تجربه و متخصص برای انجام این کار استفاده کرد تا از هزینه های ناشی از وارد شدن خسارت به این سنگ ها جلوگیری کرد.

انجام خدمات ساب سنگ

مزایای ساب سنگ

  • در عملیات سنگسابی همه درزها و شکاف های سنگ به وسیله بتونه مخصوص گرفته شده و باعث جلوگیری از ورود کثیفی ها به داخل سنگ می شود.
  • در بعضی مواقع سنگ های کف ساختمان دچار ناهمواری شده و از تراز خارج می شوند و علت آن در اکثر موارد نشست خفیف ساختمان است. با استفاده از عملیات سنگسابی می تواند این مشکل را برطرف نمود و سطح کف را کاملا هموار و یکدست کرد.
  • ساب سنگ باعث براق و درخشان شدن سنگ می شود و عمر مفید آن را افزایش می دهد. همچنین با انجام این عملیات بهداشت محیط افزایش می یابد مخصوصا مکان هایی که از اهمیت بالایی برخوردار هستند. مانند مراکز درمانی، رستوران ها، کارخانجات تولید مواد غذایی

خدمات ساب سنگ

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.