دستگاه کفسابی اکسپاندر 650

انجام عملیات کفسابی با استفاده از دستگاه های ویژه ای صورت می گیرد که موجب می شود کیفیت بهتری ارائه شود. دستگاه های کفسابی دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام می توانند ویژگی های خاصی را ارائه دهند و کیفیت بالایی در زمینه کفسابی سنگ های به کار رفته در ساختمان داشته باشند.

بررسی دستگاه کفسابی اکسپاندر 650

مزایای دستگاه کفسابی اکسپاندر ۶۵۰

یکی از دستگاه هایی که در عملیات کفسابی به کار می رود دستگاه کفسابی اکسپاندر ۶۵۰ است که می تواند با قدرت بالای خود بهترین کفسابی را در خصوص سنگ های به کار رفته در کف ساختمان داشته باشد.

این دستگاه قدرتمند از توان ۱۰ تا ۱۵ اسب بخار بهره مند است و تنها می توان از آن در خصوص فضاهایی که کوچک و باریک هستند استفاده کرد و زمانی که در محیط های باریک قرار می گیرد می تواند عملیات کفسابی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

یکی از ویژگی ها و قابلیت های مهمی که دستگاه کفسابی اکسپاندر ۶۵۰ دارد امکان تنظیم کردن و تعیین دور زدن فرچه ای است که در این دستگاه استفاده شده است.

دستگاه کفسابی اکسپاندر ۶۵۰ می تواند از ۳۰۰ دو در دقیقه تا ۱۳۰۰ دور در دقیقه ارتقا یابد و عملیات کفسابی را به بهترین شکل انجام دهد.

نکته دیگری که در خصوص دستگاه های کفساب اکسپاندر ۶۵۰ باید عنوان کنیم استفاده از ابزارهای مختلف و متنوع در ساختار آن است که موجب می شود کفساب بتواند قابلیت های بسیاری را در کار خود انجام دهد و در خصوص هر کدام از این قابلیت ها نیز دستگاه کفسابی اکسپاندر ۶۵۰ می تواند سرعت و کیفیت خوبی را در اختیار مشتریان قرار دهد و کارایی خود را به بهترین حالت ممکن نشان دهد.

تنظیم میزان دور زدن فرچه به کار رفته در این مدل دستگاه کفسابی موجب می شود تا عملیات کفسابی به بهترین حالت انجام شود و سرعت تحویل کار به مشتری نیز بیشتر شده و کار باکیفیتی ارائه خواهد شد.

معرفی دستگاه کفسابی اکسپاندر 650

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.